LUCKY NIGHT COVER BAND

Doskonała muzyka, unikalny styl, wieloletnie doświadczenie!

Jeśli zastanawiacie się Państwo jaki zespół wybrać na wesele, polecamy profesjonalny zespół muzyczny  – Lucky Night.

Lucky Night  to zespół nie tylko weselny, ale to akurat stanowi nasz walor.
Posiadamy także duże doświadczenie jako zespół na imprezę firmową, bankiet, koncert plenerowy.

Nasz zespół weselny tworzą wszechstronni, zawodowi muzycy biorący udział w wielu prestiżowych oraz autorskich projektach.

Jako zespół na wesele, Lucky Night wykonuje przeboje muzyki rozrywkowej, czyli muzykę która doskonale nadaje się do tańca.

Zespół Lucky Night doskonale pasuje niemal na każde wesele. Swoim repertuarem zaspokoimy muzyczne oczekiwania gości o różnych upodobaniach muzycznych.

Zasięg działania zespołu to nie tylko Kraków i okolice. Nasz zespół muzyczny z przyjemnością realizuje wesela w dowolnej części kraju.

Lucky Night to sprawdzony zespół na Państwa wesele!

Tagi/Lokalizacja: zespół na wesele kraków, zespół na wesele małopolskie, zespół na wesele śląskie, zespół na wesele świętokrzyskie, zespół na wesele podkarpackie, zespół na wesele opolskie, zespół na wesele łódzkie, zespół na wesele mazowieckie, zespół na wesele lubelskie, zespół na wesele dolnośląskie, zespół na wesele wielkopolskie, zespół na wesele kujawsko-pomorskie

Tagi Kraków: zespół na wesele kraków, zespół weselny kraków, zespół na imprezę firmową kraków, zespół coverowy kraków, zespół muzyczny kraków